Etiket arşivi: başak temel

BB: Ali Şen, TFF Seçimi Yorumlarıyla "Balık Ankara'da Yenir"'de!

Medya Oscarları 2011’de Cengiz Polatkan Özel Ödülü’ne layık görülen TRT HD’de yayınlanan ‘Balık Ankara’da Yenir’ balıklar ve denizlerin ilginç dünyasından bilgiler vermeye ve ünlü konuklarla sohbetlere devam ediyor.

Her programda ülkemizin başka bir şehrinde izleyenlere ‘merhaba’ diyen Süreyya Üzmez ve Başak Temel’in sunduğu ‘Balık Ankara’da Yenir’in bu programdaki konuğu Fenerbahçe’nin efsane başkanı Ali Şen.

Trilye Restoran’da kendisi için özel hazırlanan yemekler eşliğinde,  Ali Şen’in deniz tutkusu, hayata bakışı, ilginç anıları ve Türkiye Futbol Federasyonu ile ilgili çarpıcı görüşlerinin bulunduğu program 12 Şubat Pazar günü saat 14.05 ve 23.20’de TRT HD’den ve TRT’nin internet sitesinden izlenebilir. Okumaya devam et

“BALIK ANKARA’DA YENİR” YENİ SEZONDA TRT HD’DE

Gurme-yazar Süreyya Üzmez ve Başak Temel’in hazırlayıp sunduğu “Balık Ankara’da Yenir” programı 4 Eylül’den itibaren TRT HD ekranlarında.

”Balık Ankara’da Yenir”de 13 hafta boyunca Süreyya Üzmez ve Başak Temel, Türkiye’nin farklı köşelerinde balık kültürüne dair her şeyi izleyenlerle paylaşacak. Ankara’da, yakından tanınan ve sevilen konuklarla sohbet edecek olan ikili, daha önce tatmadıkları deniz ürünlerini konuklarına ikram edecek. Yemeklerin tarifleri ve yapılışları da aynı programda yer alacak.

Program, sevmeyene balık sevdirecek, sevene izlettirecek, evinde pişirmeyene önyargısını unutturacak, pişirene nefis tarifler sunacak. Hayatında balığa hiç yer vermemiş olanları balık tutkunu yapacak. ”Balık Ankara’da Yenir” ile şimdiye kadar hiç duymadığınız bilgiler, ünlü konuklar, leziz sohbetler ve enfes yemekler TRT HD ekranlarında olacak.
Okumaya devam et

Ankara'nın taşına bak…

İşte yeni bir sayfa İzmir yolculuklarından sonra bu sene de Ankara seyahatleri…

İlk yolculuğumu bugün tamamlıyorum. Bu sefer ki biraz kısa oldu ama yakın zamanda daha uzun süreli ziyaretlerim olacak!

Bu gelişimde Başak Temel ve Korayla sohbet etme şansı buldum. Bir daha ki gelişim de daha çok Ankaralı ile bir araya gelip sohbet etme planındayım :)

Ankara’ya gelir gelmez burada ki hayatı tabi ki yadırgadım. İstanbul gibisi yok bir kere daha anladım! :/