Etiket arşivi: blog

Captain America – Sentinel of liberty

Captain America – Sentinel Of Liberty(Yüzbaşı Amerika –  Özgürlüğün Bekçisi)
Marvel`in en ünlü kahramanlarından birinin mobil oyunu filmin hemen ardından piyasaya sürülmüştü.

Bu oyun ile ilgili detaylı inceleme yazısını Bir hayal kırıklığı: Captain America – Sentinel of liberty linkinde bulabilirsiniz.

Blip.me uygulaması

3 basit ekrandan oluşan gayet kolay kullanımlı bir uygulama, hatta şöyle hızlıca Twitter’da yazılan mesajlar arasında “blip me” diye aratırsanız, bir sürü kişinin “blip blip” deyip durduğunu görebilirsiniz.

Bu uygulama ile ilgili inceleme yazısını blip.me Denen Manyak Şey linkinde bulabilirsiniz.

Socialcam ile Video Paylaşım Keyfi

Twitter`ın hayatımıza girmesiyle başlayan ciddi değişimin eserlerinden biri de bu uygulama. FourSquare, Instagram vb uygulamaların ardından bir başka güzel uygulama da SocialCam benzer bir çok uygulama olmasına karşın bence şimdiye kadar yayınlanmış uygulamar arasında en iyisi olan Social Cam ile ilgili detaylı inceleme yazımı Socialcam ile Video Paylaşım Keyfi adresinde bulabilirsiniz.

İnternette kurulan arkadaşlıklar

Bir çoğuna göre yalan dolan üzerine kurulu bir düzen olan internet ve internet arkadaşlıkları, insanların birbirini kandırıp dolandırdığı boş boş dolandığı bir çöplükten öte değil…

Benim için pek böyle değil…

Bu anlatılan örnekler elbette mevcut fakat bu zaten internet dışında da böyle…

Nasıl yaşar ve nasıl bir çevre edinirsen internet dışındaki hayatında da bu tip şeylerle karşılaşman söz konusu…

Benim için internet ve internetten tanışan insanlarında en az internet dışındakiler kadar değeri var ve bu değeri hak ettiklerini zamanla daha da iyi anlıyorsun.

Okumaya devam et