Etiket arşivi: blog yazmak

Gittikçe körelen bir adet: Blog Yazmak

nokia_6300_zoomBen blog yazmaya başlayalı 6 seneden fazla zaman olmuş. İlk günlerimi hatırlıyorum da her hafta bir şeyler yazıyordum. Tabi bunda en büyük etkenlerden biri Beylikdüzü’ünden kalkıp Gayrettepe’ye işe geliyor olmamın büyük etkisi var. 2 ila 2.5 saat civarı süren yol maceramda biraz yazıyor, biraz uyukluyordum. İlk blog yazmaya başladığımda Nokia 6300 bir telefonum vardı. Onunla Edge ile bağlanıp bir şeyler yazmaya çalışıyordum.
Okumaya devam et

Ben Nasıl Blogger Olucam – 5

Ben nasıl blogger olucam serimize kaldığımız yerden devam edelim. :)
Diğer yazılar [1],[2],[3],[4] henuz göz atmadıysanız onlara da göz atmanızı tavsiye ederim.

Evet bu benim maceram bir şeyler yazmaya başladığımdan beri kendi acemiliğim ve bunun içerisinde gözlemlediğim detaylarla ilgili size bir şeylerden bahsetmek istediğim bir yazı dizisi olduğunu daha önce de söylemiştim.

Şimdiye kadar üstadları okuduk, sonrasında yazdığımız yazılarda nelere dikkat edeceğimize karar verdik…

Peki yazımızı yayınladıktan sonra daha çok kişinin görmesi için neler yapabiliriz?

Okumaya devam et

Sosyal medya kullanımı #SOME

Sosyal medya kullanımı hakkında çok çok saygı duyduğum Yasemin Sungur`un yazısını kendi kendime MİM kabul edip, ben de kendimce nasıl kullandığımı yazayım istedim.

Nasıl Kullanıyorum?
Sosyal Medya çerçevesi içerisinde bir çok üstadıma göre oldukça taze toy ve çömez biri olarak bulunuyorum, fakat her geçen gün daha fazla heyecanlanıyorum. Üstadların peşinde bir o yana bir bu yana koşturmaktan öte neler yapıyorum derseniz bir kaç hesabım(aşağıda bahsedeceğim) üzerinden kimi boş kimi dolu lakırdılar ediyorum. Okumaya devam et